Jsme SolidVision

Stále se rozrůstající tým SolidVision
Stále se rozrůstající tým SolidVision
Působiště společností v rámci NTR Group
Působiště společností v rámci NTR Group

Váš úspěch je pro nás motivací

Společnost SolidVision, s.r.o. vznikla v březnu 2002 jako ryze český, moderní a flexibilní dodavatel komplexního 3D CAD řešení postaveného na platformě SOLIDWORKS.

Již rok nato jsme se stali distributorem CAM systému SolidCAM. Spolu s produkty PDM/PLM a Simulation se naše nabídka rozšířila na unikátní, komplexní PLM řešení (Product Lifecycle Management) postavené na jediné, kompaktní a velice výkonné platformě - na systému SOLIDWORKS. Dnes jsme největší autorizovaný partner řešení SOLIDWORKS a SolidCAM v České republice.

Od roku 2019 byla společnost SolidVision začleněna do nadnárodního uskupení NTR Group se sídlem v Německu zahrnujícím IT společnosti poskytující služby a řešení v segmentu SMB.

Společnost SolidVision staví na úzkém vztahu se zákazníkem. Poskytujeme nejen kvalitní nástroje, ale zakládáme si na tom, že jsme především dodavatelé řešení v oblasti technického a business softwaru, kdy nedílnou součástí naší nabídky jsou špičkové expertní služby spojené s předprodejním servisem, analýzou a optimalizací firemních procesů výrobních společností, implementacemi komplexních řešení v oblasti PDM a ERP systémů, školeními, kvalitní technickou podporou, simulacemi, výpočty atd. 

Propojení obou světů technického a business software  jsme potvrdili partnerstvím se společností Asseco Solutions a stali se tak implementačními partnery pro ERP systém HELIOS iNuvio

 

Náš ERP tým

 

Joanna Krupa

ředitel společnosti

 

Oliver Krajger

obchodní ředitel

 

Libor Šenk

obchodní manažer pro HELIOS

 

 

 

Jan Vykysalý

konzultant HELIOS


Jiří Netopil

konzultant a analytik HELIOS a PDM


Tomáš Budinský

konzultant HELIOS


Martin Freibauer

konzultant HELIOS a PDM


Martin Hrdlička

IT manager


Jiří Smutný

programátor


Jiří Procházka

marketing

Nastartujeme vaši firmu k lepším výsledkům

Budete mít vždy aktuální a relevantní informace o stavu vaší firmy. Tak, jak je potřebujete vidět právě vy.

Vše na jednom místě. Ihned. Online.